Hydraulesch Directional Kontrollventil YHF RV Serie

Produit: YHF / RV Hydraulesch Directional Valve
Produkter Virdeel:
1. Max. Operatioun 200bar
2. Manner Drockverloscht an der Schmierpompel
3. Zuverlässeg Aarbechtsoperatioun, sensibel Drockjustéierung.

Produkt equipéiert:
fir DRB-L Schmierpompel Serie:
DRB-L60Z-H, DRB-L60Y-H, DRB-L195Z-H, DRB-L195Y-H, DRB-L585Z-H

 

YHF,-RV-Hydraulesch-Directional-Kontroll-Ventil PrinzipHF / RV hydraulesch Richtungskontrollventil gëtt fir den elektresche Ring-Typ zentraliséierter Pompel am Schmiersystem benotzt, de DRB-L Schmierpompel Ofwiesselnd Fett ausginn an d'Fett oder Ueleg op zwou Haaptversuergungspipeline liwweren, wiesselt direkt Spull vum HF / RV hydraulesche Richtungskontrollventil duerch den Drock vun der Haaptleitung. De preset Drock vun der hydraulescher Richtung ass erlaabt einfach ugepasst ze ginn, d'HF / RV Ventil Struktur ass einfach, zouverléisseg Operatioun.

HF/RV hydraulesch Direktional Kontrollventil Prinzip:
- Den Hafen vun T1, T2, T3, T 4 verbënnt mam selwechten Outlet mam Ueleglagerapparat.
- D'Fett- oder Uelegausgang vun der Pompel Positioun 1 gëtt vum Inletport S duerch den Haaptspoolventil MP an d'Fett-/Uelegversuergungsleitung L1 (Pipline I) gefüttert an de Passagedrock vum Pilot-Rutschventil Pp gëtt op den Haaptspool lénks Chamber. D'Uelegversuergungsleitung L2 gëtt op den Uelegtank duerch den T1 Hafen opgemaach.
- D'Enn vun der Uelegversuergungsleitung L1 ass mam Retourhafen R1 verbonnen, a wann den Drock um Enn den Presetdrock iwwerschreift, gëtt de Pilotspool an déi richteg Chamber gedréckt.
- Positioun 2 Pilot Rutschventil Pp bewegt sech no riets, déi lénks Säit vum Haaptspoolventil Mp gëtt op den Uelegreservoir iwwer den T3 Hafen opgemaach, d'Pompelausgangsfett gëtt géint de richtege Enn vum Haaptspoolventil gedréckt, gedréckt op déi lénks Säit. De Kontakt op der Indikator Hiewel vum Spullventil schloen de Schlagschalter LS a schéckt e Signal un d'Kontrollkabinett fir d'Pompel ze stoppen.
– Positioun 3 Haaptschleifventil Mp no lénks geréckelt, fir d'Richtungsschalteraktioun ofzeschléissen, gëtt d'Pumpeausgangsfett erëm duerch den Haaptrutschventil an d'Netzversuergungsleitung L2 (Päif Ⅱ) geschéckt, Uelegversuergungsleitung L1 an d'Fett/ Ueleg Reservoir duerch T2 port.

HF/RV hydraulesch Direktional Kontrollventil Benotzung:
– De YHF-L1 Ventil ass op den DRB-L Schmierpompel mat enger Flowrate vu 585 mL/min an op der Basisplack montéiert. Den - YHF-L2 Ventil ass op DRB-L Schmierpompelen mat Flowrate vu 60 an 195 mL/min gepasst.
-YHF-L1-Typ Krunn Upassung Schraube dextral Erhéijung Drock, lénks Ofdreiwung Drock. YHF-L2-Typ Krunn riets-Hand Set Drock erof, lénks-Hänn Erhéijung.
– Wann Dir den YHL-L2-Ventil vun der DRB-L-Schmierpompel ofhuelen an de Cover vum YHF-L1-Ventil ofhuelen, d'Stellschraube-Release komplett setzen.

Bestellung Code vun hydraulesch Direktional Kontroll Krunn YHF / RV Serie

HS-YHF (RV)-L-1*
(1)(2)(3)(4)(5)

(1) HS = Vun Hudsun Industrie
(2) YHF (RV) = Hydraulesch Directional Kontrollventil YHF/RV Serie
(3) L= Max Drock 20Mpa/200bar
(4) Serie Nr.
(5) Fir weider Informatioun

Hydraulesch Directional Kontroll Krunn YHF / RV Serie Technesch Donnéeën

ModellMax. DrockAdj. DrockAdj. Drock RangeDrockverloschtPäifverbindungGewiicht
YHF-L1 (RV-3)200Bar50Bar30 ~ 60Bar17rc3446.5kg
YHF-L2(RV-4U)2.7M16x1.57kg

Hydraulesch Directional Kontrollventil YHF-L1 / RV-3 Dimensiounen

AVE Ueleg Loftschmierung Vermëschungsventil a Loftueleg Deeler Dimensiounen

YHF-L1 Deeler Lëscht:
1: Päif ech mat Outlet port Rc3 / 4; 2: Päif II mat Outlet port Rc3 / 4; 3: Fett Stockage Verbindung port Rc3/4
4: Rc3/4 Schraubebolt x2; 5: Pompel Verbindung Rc3/4 ; 6: Installatioun Loch 4-Φ14; 7: Drock adj. schrauwen
8: Päif ech mat zréck port Rc3/4; 9: Päif II mat Outlet port Rc3/4

Hydraulesch Directional Kontrollventil YHF-L2 / RV-4U Dimensiounen

AVE Ueleg Loftschmierung Vermëschungsventil a Loftueleg Deeler Dimensiounen

YHF-L2 Deeler Lëscht:
1: Drock kontrolléieren port am Retour Päif Rc1 / 4; 2: Drock adj. Schrauwen ; 3: Sécherheet Krunn Installatioun port 4-M8
4: Päif ech mat Outlet port M16x1.5; 5: Päif ech mat Retour port M16x1.5; 6: Päif II mat zréck port M16x1.5;
7: Pipe II mat Outlet port M16x1.5; 8: Installatioun Loch 4-Φ14; 9: Schraube Plug fir Anti-Réckdruck Rc1/4